Yardım

Nasıl Sipariş verebilirim ?

Online Sipariş

Ceyizdiyari.com online mağazasından beğndiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdiktesn sonra sepet sayfasında "Hızlı Satın Al" yada "Satın Al " butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Satın alacağınız tek bir ürün ise ürünün sayfasındaki "Hemen Al " butonuna tıklayarak ta siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.

Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada info@ceyizdiyari.com adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Telefon İle Sipariş

Çeyiz Diyarı sipariş hattı 0850 840 85 10 arayarak siparişinizi müşteri temsilcilerimize verebilirsiniz.

SMS ile Sipariş

Çeyiz Diyarı sipariş hattı 0850 840 85 10 numarasına cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek te siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Mesaj içerisinde sipariş etmek istediğiniz ürünlerin kodları, adres bilginiz ve İsim soy isim bilginizi paylaşmanız yeterlidir.
Müşteri Temsilciniz sipariş teyidi için size ulaşacak ve siparişiniz işleme alınacaktır.