Sıralama seçin
Görünüm :
Görünüm:
1 2 3 .... 34 35 36
Toplam 3589 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 34 35 36

NEVRESİM TAKIMI

Çeyiz alışverişlerinin, evlilik öncesi birçok ihtiyacı karşılamak için yapıldığı gerçeğini hepimiz bilmekteyiz. Bu ihtiyaçlar birçok üründen oluşmakla birlikte, alışverişe başlamadan önce “en kaliteli ürünleri minimum fiyatla nereden alabiliriz” sorusu akıllara gelmektedir. İşte tam da bu noktada Çeyiz Diyarı, sizlere çeşitli ürün yelpazesini kaliteli hizmet kapmasında en uygun fiyat avantajıyla sunuyor. Çeyiz alışverişlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan nevresim takımı, her zevke hitap eden model seçenekleriyle sizlerle buluşmayı bekliyor.

Yatak odanızın şıklığının tamamlayıcısı olan nevresim takımları, geniş  ürün yelpazesi ile Çeyiz Diyarı’nda sizlerin beğenisine sunuluyor. Uyku esnasında konforunuzu düşünen markamız,  nevresim takımlarının üretimini %100 pamuktan gerçekleştirmektedir. Şıklığının yanı sıra rahat bir uykuyu da hedefleyerek sizlerin memnuniyetini kazanıyor.  Her beğeniye hitap eden modelleri bünyesinde barındıran markamız,avangart stili benimseyenler için Osmanlı desenli nevresim takımlarını özenle tasarladı. Tarzınız; günümüz sadeliği ve şıklığından yanaysa,  soft tonlarda nevresim takımı modellerimiz sizler için üretilmekte. Ürünlerinin hepsinde tercihini pamuklu kumaştan yana kullanan Çeyiz Diyarı, konforlu nevresim takımlarıyla karşınıza çıkmaya devam ediyor.

Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan takımlarımızın pamuklu saten kumaştan olanları da mevcut.  Yatak odanıza küçük dokunuşlarla şıklık ve aura katmanızı hedefleyen markamız, her zevke uygun şekilde tasarlanan nevresim takımı modellerini sizlerin hizmetine sunuyor. Eşsiz tasarımlarıyla kaliteli bir uykuyu beraberinde getirmeyi amaç edinen Çeyiz Diyarı, aynı zamanda  satın aldığınız ürünleri minimum sürede sizlere ulaştırıyor. Siz de en şık nevresim takımlarını en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız, en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.