Garanti ve İade Koşulları

Ceyizdiyari.com online mağazamızda satılan tüm ürünler 2 YIL boyunca Çeyiz Diyarı güvencesi ile sunulmaktadır. Satın aldığınız ürünleri 15 gün  içerisinde ürünü kullanmadan ve ambalajını atmadan iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

İade ve Değişim Süreci Nasıl İşliyor ?

Ürününüzü teslim aldıktan sonra değişim yada iade talebinizi oluşturmak için faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gereklidir. Sizlere daha doğru ürün ve hizmetleri sağlayabilmemiz adına iade nedeninizi de rica ederiz. İade ve değişim formunda belirtilen anlaşmalı kargo firması ile iade ürünü bulunduğunuz yerden aldırabilirsiniz kargo firmasına herhangi bir ödeme gerçekleştirmenize gerek yoktur.

İade ve Değişim İşlemleri için ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu ?

Firmamızdan kaynaklı eksik yada kusurlu ürün sebebi ile talep edilen iade ve değişim işlemleri için herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmemektedir. Bu durum haricinde kalan iade ve değişim taleplerinizde kargo masrafları alıcıya aittir.

Ürünümü İade Ettim Paramı nasıl Geri Alacağım ?

İade yada değişim için geri gönderdiğiniz ürünler incelenerek kullanılmış olmadığı ve ürünün ambalajı ile eksiksiz olduğu teyit edilir. İade Onayından sonra

*Havale ile Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

*Kredi  Karrtı ile Ödeme gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde çekilen tutar kredi kartı hesabınıza geri aktarılır.

*Kapıda Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

***Not: Kapıda Ödemeli Sipaişlerin İade Ödemeleri ilgili iş günü süresi dolsun yada dolmasın haftanın sadece Çarşamba günleri yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.