Garanti ve İade Koşulları

Ceyizdiyari.com online mağazamızda satılan tüm ürünler Çeyiz Diyarı güvencesi ile sunulmaktadır. Satın aldığınız ürünleri 15 gün  içerisinde ürünü kullanmadan ve ambalajını atmadan iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

İade ve Değişim Süreci Nasıl İşliyor ?

Ürününüzü teslim aldıktan sonra değişim yada iade talebinizi oluşturmak için faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gereklidir. Sizlere daha doğru ürün ve hizmetleri sağlayabilmemiz adına iade nedeninizi de rica ederiz. İade ve değişim formunda belirtilen anlaşmalı kargo firması ile iade ürünü bulunduğunuz yerden aldırabilirsiniz.

İade ve Değişimde Kargo Ücreti Kime Ait ?

İade ve değişim gönderilerinde, üründe ve verilen hizmette herhangi bir kusur olmaması durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.


Ürünümü İade Ettim Paramı nasıl Geri Alacağım ?

İade yada değişim için geri gönderdiğiniz ürünler incelenerek kullanılmış olmadığı ve ürünün ambalajı ile eksiksiz olduğu teyit edilir. İade Onayından sonra

*Havale ile Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonraki ilk Çarşamba günü belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

*Kredi  Karrtı ile Ödeme gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonraki ilk Çarşamba günü kredi kartınıza iade işlemi tanımlanır ve 3 iş günü içinde iade ücreti kredi kartınıza yansır.

*Kapıda Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonraki ilk Çarşamba günü iade ücretiniz belirttiğiniz hesap numaranıza aktarılır.