Filtreler

BORNOZ TAKIMI  

Banyolarınızda yer alan ve yumuşacık dokusuyla duş sonrası rahatlığı sizlere sunan bornozlar, çeyiz alışverişlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer edinmekte.  Banyodan sonra vücuttaki ıslaklığı ve nemi alması işleviyle tasarlanan bornozlar, sizlerin konforunu ve sağlığını düşünerek üretilmekte. Zevkinize ve tarzınıza ışık tutan bornoz takımı modelleri, Çeyiz Diyarı’nda sizlerle buluşmayı bekliyor.

Birçok model ve renk seçeneğiyle herkesin tarzına uygun bornoz takımları, soft tonların sadeliğiyle meç ediliyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin beğenisi ve zevkleri doğrultusunda tercih edilen modellerden,  nakış işlemeli olanlar şık görünümüyle banyo sonrasında dahi asla tarzınızdan ödün verdirmiyor. Aynı zamanda zerafet dendiğinde ilk akla gelen detaylardan  biri olan güpür, bornozlarınızın görünümünde etkili dokunuşlara yer vermekte. Bornoz takımı modellerinden nakış işlemesi olanlarda desen yelpazesi oldukça geniş. En çok önem verilmesi gereken kriterlerden biri de şüphesiz, satın alacağınız bornozun dokusudur. Duş sonrası vücudunuzdaki ıslaklığı iyice emerek,  sizi yumuşacık sarmalıdır. Çeyiz Diyarı ailesinde yer alan bornoz takımı modellerinin büyük bir kısmı    %60 bambu ve %40 pamuktan üretilirken, bir kısmı da %100 pamuklu olma özelliğine sahiptir. Bambu iplikleri ve yapısı; antibakteriyel olmakla beraber, yıkama sonrasında da bu özelliğinden ödün vermez. Bornoz takımları üretilirken vücuttaki nemin emilmesi söz konusu olduğundan, bambuyla pamuğun karıştırılması önemli bir detaydır.

Çeyiz Diyarı, bornoz takımı seçeneklerinde  aile seti fırsat modelleri  ile zevkinize dokunacak tasarımlara imza atmakta. İçinde iki adet bornoz, iki adet yüz-el havlusu ve iki adet banyo havlusu bulunan bu set, sizler için kaçırılmaz bir avantaj! Her modelinde pamuklu kumaşları tercih eden Çeyiz Diyarı ailesi, eşsiz kalitedeki ürünlerini uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Siz de duş sonrası yumuşacık bornozlarınızla konforlu bir keyif yaşamak için, ürünlerimizi incelemeye bekleniyorsunuz!

Toplam 273 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.